Tworzymy od pokoleń

Firma

Pierwszy szyld firmy KEJA (w języku niemieckim) Firma stolarska "KEJA" to blisko wiek tradycji, doświadczeń i sukcesów zbudowanych na spełnianiu życzeń - nawet najbardziej wyszukanych - naszych klientów, którzy mają swoje wymagania zarówno co do wzornictwa, jakości jak i ceny mebli mających cieszyć urodą i służyć funkcjonalnością przez dłuższy czas.

W latach 20-tych minionego wieku Joachim Wyciślik założył w Kochłowicach, dzisiejszej dzielnicy Rudy Śląskiej, warsztat stolarski. W latach 50-tych po uzyskaniu tytułu mistrzowskiego przeniósł go do pomieszczeń przy ul. Oświęcimskiej 128. Do dzisiaj mieści się on w tym samym miejscu. To dowód na to, ze rzetelność i fachowość " hołdowane przez mistrza Joachima " przyciągały w to miejsce wciąż nowych klientów. Wraz z nimi wprowadzano nowe wzory, nowe techniki i nowe metody kierowania Firmą.

Joachim Wyciślik i jego pracownicy Jakub Wyciślik i jego pracownicy

Obecnie jest ona własnością Jakuba Wyciślika, syna założyciela, który w roku 1978 ukończył Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej.

Nowoczesne metody zarządzania potęgują lata doświadczeń zdobywanych codzienną, rzemieślniczą pracą. Jej efekty widać w setkach domów i wielu biurowcach na Śląsku.

Dyplom mistrzowski Joachim Wyciślik 1956 rok Dyplom mistrzowski Jakub Wyciślik 1983 rok


... podczas pracy ! Firma Handlowo - Usługowa KEJA Jakub Wyciślik pozyskała środki finansowe z Unii Europejskiej na realizację projektu pn: "Zakup wiertarki wielowrzecionowej na potrzeby firmy KEJA Jakub Wyciślik".

Projekt przyczyni się do podniesienia jakości produkowanych przez firmę wyrobów.

Projekt został wybrany do dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach: Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013; Priorytet I. Badania i rozwój technologiczny (B+R) Innowacje i przedsiębiorczość, Działanie 1.2. Mikroprzedsiębiorstwa i MŚP, poddziałanie 1.2.1 Mikroprzedsiębiorstwa.

Program regionalny Śląskie. Pozytywna energia. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Jakub Wyciślik
Rzemieślnikiem
roku 2016

Dowiedz się więcej

Bezpłatny pomiar

Zapraszamy wszystkich klientów
na bezpłatny pomiar!

Karta Seniora

U nas zrealizujesz Kartę Seniora